Dokładność w każdym szczególe

Budujemy domy tak jakbyśmy budowali swój własny. I to jest prosta droga do sukcesu naszej firmy.

Pracę wykonujemy sumiennie, dokładnie i terminowo, a zapewniajać 6 miesięcy wspracia poprojektowego udowadniamy, że nie robimy fuszerki i jesteśmy pewni swojej pracy.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, przykładając szczególną uwagę do należytego rozumienia oczekiwań klienta.

Chętnie dzielimy się naszą specjalistyczną wiedzą i wierzymy, że to właśnie dzięki niej, nasi Klienci mogą osiągać pełnię zadowolenia z wybudowanego domu marzeń.

Nasze doświadczenie

7 lata
31 domów
3.7k m2
Co mówią nasi klienci

Bardzo polecamy. Elastyczne podejście. Podczas prac zdecydowaliśmy o zmianach ścian działowych, podmurowaniu niektórych okien - bez problemu i bez dopłat. Pan Robert nawet doradził nam pewne rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli a teraz dzięki temu mamy więcej światła i ostatecznie taniej niż planowaliśmy wyszło. Serdecznie polecamy

Ania i Marcel Pyskowice, 2022

Bardzo polecamy. Elastyczne podejście. Podczas prac zdecydowaliśmy o zmianach ścian działowych, podmurowaniu niektórych okien - bez problemu i bez dopłat. Pan Robert nawet doradził nam pewne rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli a teraz dzięki temu mamy więcej światła i ostatecznie taniej niż planowaliśmy wyszło. Serdecznie polecamy Życzymy sukcesów.

Daria i Karol Gliwice, 2022

Bardzo polecamy. Elastyczne podejście. Podczas prac zdecydowaliśmy o zmianach ścian działowych, podmurowaniu niektórych okien - bez problemu i bez dopłat. Pan Robert nawet doradził nam pewne rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli a teraz dzięki temu mamy więcej światła i ostatecznie taniej niż planowaliśmy wyszło. Serdecznie polecamy Dziękujemy serdecznie.

Daria i Karol Gliwice, 2021